top of page

KÜSIMUSED JA VASTUSED

1. Mis riietuses trenni tulla?

 

Alustamiseks sobivad vabad sportlikud rõivad: dressid või lühikesed püksid ja T-särk sobivad väga hästi. Mida vähem ripatseid-lukke-trukke-haake-nööpe, seda parem. Enne trenni tuleks kindlasti eemaldada ka kõik ehted, et need trennihoos katki ei läheks või sulle endale ohtu ei tekitaks. Juuksed peaksid samuti kinni olema, soovitavalt võimalikult kindlalt, sest trenn on väga liikuv ja soengut on keeruline poksikinnastega sättima hakata.

​

2. Kas ma pean spordivarustust ka endale soetama?

​

Ei pea. Piisab kui ostad endale poksisidemeid. Kõik muu varustus (poksikindad, käpikud, jalakaitsmed) on meil olemas.

​

​

3. Kui vanalt võib trenni tulla?

 

Vanust võiks olla vähemalt 13 aastat.

 

4. Ma pole varem võitluskunstiga tegelenud, kas see trenn sobib mulle?

 

Muidugi sobib! Meie trennid ei eelda eelnevat ettevalmistust võitluskunstides. Tule trenni, vaata, kuidas meeldib ja otsusta. Kui tunned ennast alguses ebakindlalt, siis küsi julgelt ja leiame su küsimustele vastused.

 

5. Ma olen füüsiliselt vähe trenni teinud, kas ma saan hakkama?

 

Saad ikka! Meie treeningud ei eelda tugevat füüsist alustamiseks. Küll aga peaksid olema valmis selleks, et paari kuu pärast on su üldfüüsiline tase tublisti parem. Trenni teeb ikka igaüks vastavalt oma võimetele. Kui sul on mõni krooniline haigus või vigastus, siis oleks parem kui mainid seda eelnevalt treenerile, siis saad soovitusi enda paremaks hoidmiseks ja ka treener oskab trenni läbiviimisel sinuga sobivamalt arvestada.

 

6. Kas ma saan trennis haiget? Kas hakatakse üksteist peksma?

​

Peksmine kui kontseptsioon on täiesti välistatud. Ja haiget ka ei saa. Vähemalt mitte rohkem kui mis iganes teise spordialaga tegeledes. Kuna meie spordiala on selgelt võitlusliku iseloomuga, siis me peame ohutut treenimist väga tähtsaks. Treener jälgib ja juhendab algkursusel teineteisega turvaliselt koos treenima. Algkursusel on oodatud, et treenijad ei teeks trenni liiga rahmeldades ja liiga järsult — seda eriti alguses. Alles oskuste ja teadmiste taseme tõustes asutakse üheskoos tempot ja jõudu suurendama. Isegi kui satud kõrvalt nägema edasijõudnuid näiliselt karmilt treenimas, siis tea, et esiteks on nad ilmselt piisavalt kogenud ja oskavad end hoida vigastustest ning teiseks on nende omavaheline treenimise kiirus ja jõud sõbralikult kokku lepitud.

 

7. Kas see ala on naistele sobilik?

 

Naised saavad alaga tegeleda igal juhul, kui see neile meeldib. Enamik naistele meeldib võitluskunste harrastada klassikaliste ''naistealade'' kõrval nagu zumba, sest tegemist on üldfüüsilise trenniga, mis ühtlasi annab esmased enesekaitseoskused. Seega on ala naistele igati sobilik. 

 

8. Kas ma saan aastaringselt trenniga liituda?

 

Trenniga saab liituda jooksvalt kogu aeg. Vaata lähemalt treeningute infot, registreeru ja tule trenni!

 

 

9. Mitu inimest teeb korraga trenni?

 

Trenni mahub kuni 20 inimest. Kohtade arv on rangelt piiratud

 

 

10. Millist varustust kasutatakse?

 

Kõrge kvaliteediga Ameerikast pärit  ja üle maailma populaarsust kogunud veega täidetud põrutust absorbeeruvad poksikotid, mis muudavad treeningut veelgi ohutumaks; lisaks kasutame sangpomme, hantleid ja kumme ja hüppenööre.  

​

11. Baaskursuse tasu tagastamine

​

Baaskursuse tasu on ühekordne tasu ja see ei ole treeningu kuutasu.  Kui baaskursus jääb osaleja enda

soovil poolikuks, ei kuulu raha tagastamisele. Kui  treeningud katkeksid treeneri tõttu, kuulub raha

tagastamisele.

bottom of page