top of page

9. HOOAJA TALVINE KICKPOKSI BAASKURSUS 24.01-6.04.2023

TÄPSEM LISAINFO TREENINGU KOHTA:

NKA on ideaalne koht sinu jaoks! Meie Akadeemias kombineerime kickpoksi teiste võitluskunstidega, et luua terviklik süsteem, mis töötab iseseisvalt, kuid täiendab ka kõiki teisi võitlusstiile. Meie trennis võid põletada kuni 800 kalorit tunnis, õppides samal ajal enesekaitsetehnikaid, mis võib ühel päeval sinu elu päästa! 
Meie trenn on muidugi ka uskumatu stressi leevendaja!   

Meie baaskursus aitab teil saavutada oma eesmärke - olgu selleks siis kaalulangus või enesekaitse õppimine. Lisaks on meie treenerid alati olemas, et sind motiveerida, kui asjad lähevad raskeks - nad on nagu sinu isiklikud cheerleaderid, kes on 24/7 valves!  

Tule trenni ja vaata, kui põnev see spordiala tegelikult on! 

Trenniajad: Kokku tuleb kuni 2 rühma:

 

1. rühm E ja K kell 18.00 

2. rühm T kell 20.45 N kell 18.00 (Põhigrupp) 

 

Aadress: Kastani 38 , Tartu.  (Sissepääs on hoovist, viitavad sildid on seintel olemas) 

 

Maksmine: Proovitrenn on TASUTA. See on selleks, et saaksid julgelt ning kohustuseta tulla avastama enda jaoks kickpoksi võlu!  Kui Sulle sobib, jätkame treeninguid baaskursusel, mis kestab kolm kuud. Selle kolme kuu jooksul õpid selgeks kõik baastehnikad ja saad parema füüsilise vormi. Õpime põhitõed kiirelt, süsteemselt ning turvaliselt selgeks. Baaskursuse hinnaks on 145.- ning tasuda saab nii sularahas, kui ka ülekandega. Kuna kohtade arv on piiratud, saab  teha ka ettemaksu, broneerides nii endale koha grupis. Kui baaskursus on läbitud, saad edasi liikuda teistesse gruppidesse.  Baaskursusele võid julgelt tulla ka siis, kui varasem kokkupuude on olemas. Baaskursuse läbimine on eelduseks NKA edasijõudnute treeningrühmaga liitumiseks.

 

Gruppi mahub kokku 24 inimest. Eelisjärjekorras on need kes jõuavad enne 5.09 teha ettemaksu 145.- meie arveldusarvele:


Seb: EE051010220281785228 
Saaja: Gobox Mittetulundusühing
Selgitus: Ees ja Perekonnanimi (baaskursus)

 

Varustus: Tipptasemel vajalik varustus on klubi poolt igale treenijale, sh poksikindad, jalakaitsmed, käpikud, hüpenöör. Omalt poolt palume osta endale personaalsed poksisidemed. Neid saab soetada nii Sportlandist, Rademarist, Sportsdirectist, kuid ka esimese trennis kohapealt (hind 10.-). Kui on juba olemas ka enda isiklik varustus, võib ka seda julgelt kasutada. 

 

Riided: Treeninguks sobivad igasugused mugavad spordiriided. Saalis treenime paljajalu või sokkides, seega jätke spordijalatsid koju ja säästke ruumi spordikotis veepudeli jaoks :) 

 

Vesi: Meie kraanist tuleb puhas filtreeritud joogivesi, seega rasked lisakilod jäävad kandmata. Samuti on ka olemas pesemisvõimalus.

  • Instagram
  • Facebook
bottom of page