top of page
09_08_2020 naisteklan_BW-1049.jpg

TULE TÖÖKAASLASTEGA KICKPOKSI TRENNI. 

Andke oma ettevõttele energiat 

Kui soovite soodustada meeskonnatööd, luua rõõmsat töökeskkonda ja vähendada stressi, on ettevõtte poksitund fantastiline võimalus. 

 

Kui töökeskkonnas seatakse prioriteediks tervis ja heaolu, aitab see mitte ainult teie töötajatel tunda end toetatuna, vaid tõstab ka moraali.

 • Mis see on ja mis on selle treeningu eelised?
  Viimastel aastatel on ettevõtete kickpoksitrennid muutunud üha populaarsemaks, ja selleks on hea põhjus. Need tunnid ei paku mitte ainult ainulaadset ja lõbusat võimalust aktiivsena püsida, vaid pakuvad töötajatele ka mitmeid eeliseid. Esiteks on kickboxing suurepärane viis stressi maandamiseks ja vaimse tervise parandamiseks. Samuti on see fantastiline kardiovaskulaarne treening, mis aitab töötajatel suurendada vastupidavust ja parandada oma üldist tervislikku seisundit. Lisaks sellele võib kickpoks aidata töötajatel suurendada enesekindlust ja arendada enesekaitseoskusi, mis võivad olla kasulikud nii töökohal kui ka väljaspool seda. Kokkuvõttes ettevõtetele mõeldud kickpoksi trennid on suurepärane viis töötajate heaolu ja meeskonnatöö edendamiseks. Lühidalt eelistest: Tõstab energiataset Edendab töö- ja eraelu tasakaalu Parandab füüsilist vormi Vähendab stressi Tõstab enesekindlust Parandab vaimset vastupidavust
 • Trenni kirjeldus
  Trennis õpid selgeks kõik baastehnikad ja saad parema füüsilise vormi. Õpime põhitõed kiirelt, süsteemselt ning turvaliselt selgeks. Kickpoks on üldfüüsiline ja intensiivne treening, mille käigus arendatakse lisaks kickpoksi tehnikale ka taipoksi tehnikat. Võitluses kasutatakse kõiki kehaosi: jalgu, põlvi, käsi, küünarnukke ja klintši. Kickpoks on nii enesekaitseks kui parema füüsilise vormi saavutamiseks või parandamiseks. Treeningutel kasutatakse erinevaid poksikotte, topispalle, lisaraskusi, hüppenööre jms. Kickpoks on sobilik kõigile, olenemata oskustasemest. Meie rühmatrenni eelised: 1. Kui oled väsinud, siis võid puhata 2. Ei ole vahet, millises füüsilises vormis Sa oled 3. Trenn on mõeldud ainult naistele 4. Trenn on sama ohutu nagu tantsutrenn
 • Kas ma pean spordivarustust ka endale soetama?
  Ei pea. Piisab kui ostad endale poksisidemeid. Kõik muu varustus (poksikindad, käpikud, jalakaitsmed) on meil olemas. Samuti kasutame kõrge kvaliteediga Ameerikast pärit ja üle maailma populaarsust kogunud veega täidetud põrutust absorbeeruvad poksikotid, mis muudavad treeningut veelgi ohutumaks; lisaks kasutame sangpomme, hantleid ,kumme ja hüppenööre.
 • Mis riietuses trenni tulla?
  Alustamiseks sobivad vabad sportlikud rõivad: dressid või lühikesed püksid ja T-särk sobivad väga hästi. Mida vähem ripatseid-lukke-trukke-haake-nööpe, seda parem. Enne trenni tuleks kindlasti eemaldada ka kõik ehted, et need trennihoos katki ei läheks või sulle endale ohtu ei tekitaks. Juuksed peaksid samuti kinni olema, soovitavalt võimalikult kindlalt, sest trenn on väga liikuv ja soengut on keeruline poksikinnastega sättima hakata.
 • Ma olen füüsiliselt vähe trenni teinud, kas ma saan hakkama?
  Saad ikka! Meie treeningud ei eelda tugevat füüsist alustamiseks. Küll aga peaksid olema valmis selleks, et paari kuu pärast on su üldfüüsiline tase tublisti parem. Trenni teeb ikka igaüks vastavalt oma võimetele. Kui sul on mõni krooniline haigus või vigastus, siis oleks parem kui mainid seda eelnevalt treenerile, siis saad soovitusi enda paremaks hoidmiseks ja ka treener oskab trenni läbiviimisel sinuga sobivamalt arvestada.
 • Kas ma saan trennis haiget? Kas hakatakse üksteist peksma?
  Peksmine kui kontseptsioon on täiesti välistatud. Ja haiget ka ei saa. Vähemalt mitte rohkem kui mis iganes teise spordialaga tegeledes. Kuna meie spordiala on selgelt võitlusliku iseloomuga, siis me peame ohutut treenimist väga tähtsaks. Treener jälgib ja juhendab algkursusel teineteisega turvaliselt koos treenima. Algkursusel on oodatud, et treenijad ei teeks trenni liiga rahmeldades ja liiga järsult — seda eriti alguses. Alles oskuste ja teadmiste taseme tõustes asutakse üheskoos tempot ja jõudu suurendama. Isegi kui satud kõrvalt nägema edasijõudnuid näiliselt karmilt treenimas, siis tea, et esiteks on nad ilmselt piisavalt kogenud ja oskavad end hoida vigastustest ning teiseks on nende omavaheline treenimise kiirus ja jõud sõbralikult kokku lepitud.
 • Mitu inimest trenni mahub?
  Trenni mahub kuni 16 inimest
 • Kui palju maksab poksitund?
  Iga trenn koos kogenud treeneriga kestab 1 tund ja 15 minutit . Trennitasu kuni kuueteistkümnest inimesest koosnevale meeskonnale on 150 EUR
Anchor 1

HINNAKIRI

Ärikliendile

1 trenn 

150€

3 kuu pakett*

140€/trenn

*Tasudes korraga kolme kuu eest

12 TRENNI

6 kuu pakett*

130€/trenn

*Tasudes korraga kolme kuu eest

24 TRENNI

 • Instagram
 • Facebook

ERAKLIENDI HINNAKIRI 

bottom of page